fbpx

Digital Beauty

Забезпечуємо професійним медичним обладнанням десятки клінік по всій Україні.

Dermapen Australia

Австралійський Dermapen світовий лідер серед девайсів для мікронідлінгу. Представлений у більш ніж 70 країнах, має 7 років гарантії від виробника.

Cryo T-Shock Italy

Італійська компанія Pagani, що існує на ринку з 1947 року, окрім апарату CryoT shock, представляє цілу серію обладнання для реабілітації. Англійський бренд Opatra унікальний своїми домашніми девайсами із LED світлодіодами.

AAMS France

Французька компанія AAMS вже 25 років на естетичному ринку. Компанія представляє унікальні гібридні мезоінжектори (мезо та СО2), апарати з кріоліполізу та LED лампи

Oligiscan Luxembourg

Завдяки апарату Oligoscan, за лічені секунди можна отримати аналіз мінералів і важких металів в організмі людини.

DIGITAL BEAUTY існує на ринку України з 2020 року. Основні цілі компанії: – Поставляти на ринок найякісніші та інноваційні продукти. – Забезпечувати найвищий рівень обслуговування клієнтів на всіх етапах. – Створювати потреби ринку на продуктах вищої якості. – Створювати цінність для клієнтів, зосереджуючи зусилля на їхні потреби

Наша команда

Ми впевнені, що основа будь-якої комунікації - це чесність, щирість та вміння знаходити рішення там, де, здається, їх бути не може. Сміливо та впевнено рухаючись вперед, ми залишаємось надійними друзями та партнерами.
Наталія Потапенко
Генеральний директор
Анастасія Степаненко
Менеджер з продажів

Партнери

Сертифікати