OPATRA
DOME
OPATRA DOME
Аналізатор шкіри обличчя Opatra Dome клінічно вивчає поверхню шкіри і її внутрішні шари, використовуючи сучасні цифрові зображення, світло RGB, поляризоване світло PL і технологію візуалізації УФ-спектра в поєднанні зі штучним інтелектом і аналізом зображень.

Система аналізатора шкіри, яка використовується професіоналами в області краси, медицини та естетичного догляду за шкірою, являє собою найсучасніше в світі обладнання для вивчення шкіри, яке робить мультиспектральні фотографії пацієнта, досліджуючи тонкі лінії і зморшки, плями, пори, текстуру, порфірини, УФ- промені, вологість і пігментацію.
OPATRA DOME
Система аналізу OPATRA DOME виконує клінічне дослідження дерми та епідерміса за допомогою найсучаснішої технології цифрової візуалізації, кольорової моделі RGB, поляризованого світла та технології візуалізації ультрафіолетового спектра у поєднанні із штучним інтелектом та аналізом зображень.

Система аналізатора шкіри, що використовується фахівцями з питань краси, медицини та естетичного догляду за шкірою, є найсучаснішим у світі обладнанням для отримання мультиспектральних фото обличчя, вивчення кольору обличчя, мімічних та статичних зморшок, плям, пор, текстури, порфіринів, ультрафіолетових плям, вологості та пігментації.

Згідно з результатами аналізу, система аналізу шкіри Opatra Dome рекомендує продукти для індивідуальної програми догляду за шкірою та прогнозує стан шкіри на 3-5 років. Коли пацієнт зможе побачити явні докази стану своєї шкіри, він, швидше за все, замовить лікування або нейгайно придбає продукт, щоб вилікувати свою пошкоджену шкіру.
ПЕРЕВАГИ
▫️ Створюйте індивідуалізовані звіти та документуйте прогрес лікування з допомогою простої для розуміння інформації, обстежуючи пацієнтів і плануючи лікування.

▫️ Розробляйте більш цілеспрямовані програми лікування, відстежуйте прогрес з плином часу і залишайтеся на зв'язку з пацієнтами.

▫️ Включає відображення спектру RGB-UV-PL-3.

▫️ 15,6-дюймовий сенсорний екран з високою роздільною здатністю і 180-градусним поворотом забезпечує можливість відображення в різних напрямках.

▫️ Цифрова камера HD потужністю 2000 Вт - з 20 мільйонами пікселів, забезпечує чітке зображення.

▫️ Повна візуалізація шкіри обличчя з 10 звітами всього за 25 секунд. База даних з передачею по Wi-Fi, сховище icloud, віддалене управління icloud і управління базою даних. Віддалене резервне копіювання і відновлення в icloud.

▫️ Високопродуктивний центральний процесор + графічний процесор, що забезпечує найвищу швидкість аналізу.

▫️ Вбудована пам'ять великої ємності + розширювана пам'ять SD-карти. Можлисвість імпортувати Ваші власні продукти і процедури в програмне забезпечення з вичерпними пропозиціями та індивідуальними рішеннями.

▫️ Візуалізація старіння, прогнозуючи стан шкіри клієнтів в найближчі 3-5 років, дозволяє заздалегідь побачити тенденції старіння, підвищуючи обізнаність про майбутні проблеми і необхідний догляд за шкірою.

▫️ Елегантний дизайн з прихованим складним капюшоном робить наш апарат більш міцним і зручним для перенесення.
OPATRA DOME - YOU TUBE ВІДЕО

НАВЧАННЯ ТА ГАРАНТІЯ

Після придбання апарату DOME ми проводимо комплексне навчання Ваших фахівців (це входить у вартість апарату!)

ГАРАНТІЯ 3 РОКИ
ПАРТНЕРИ
Контакти
Телефон:
КИЇВ: +380671105515

Адреса:
вул. Панаса Мирного 17

E-mail: Info@digitalbeauty.com.ua
Залишіть ваші дані і ми зв'яженмось з вами!
Дані не будуть передані 3-м обличчям
Ваше імя
Номер телефона
E-mail (необовзково)
Зручний спосіб звязку
Made on
Tilda