DERMAPEN
РОЗШИРЮЄ УЯВЛЕННЯ
ПРО МІКРОНІДЛІНГ
DERMAPEN 4 AUSTRALIA

Незалежно від того, чи користувались ви коли-небудь мікронідлінгом протягом багатьох років, ви зобов'язані спробувати пристрій 4MD!
16-голковий картридж Dermapen 4 TM здійснює 1920 проколів на секунду, а це на 47,9% більше, ніж Dermapen 3 TM. На 104% більше проколів в порівнянні з іншими пристроями для проколювання шкіри, доступні на ринку. Додаткові 620 фракційних мікроканалів скорочують час лікування і підвищують комфорт пацієнта.
Голки з нержавіючої сталі медичного класу 33G, стерилізовані гамма-випромінюванням і роблять до 120 обертів на секунду, що еквівалентно швидкості 7200 обертів на хвилину. Тільки Dermapen 4 TM здійснює більше мікроканалів, які сприяють регенерації шкіри і проникненню активних речовин. Жоден із інших пристроїв на ринку сьогодні не може наблизитися до досягнення цих унікальних параметрів.
DERMAPEN
Digital Beauty, як ексклюзивний дистриб'ютор пристрою Dermapen 4 TM в Україні, пропонує
вам Dermapen 4 TM Business Builder Kit, який включає:
▫️ 1х Dermapen-4
▫️ 33хDP голки Dermapen-4
▫️ 33хDP - рукава (кришки пристрою)
▫️ 33хDP Dermaceuticals Hyla - Активна маска
▫️ 1х шкіряний срібний контейнер для зберігання
▫️ 1х 2 літій-іонних акумулятора («вдосконалений літієвий акумулятор з турбонаддувом»)
▫️ 1х зарядний пристрій
▫️ 1хDP Dermaceuticals Hyla Active (30 мл)
▫️ 1хDP Dermaceuticals Vitamin Reach Repair (30 мл)
АПАРАТ У РОБОТІ - YOU TUBE ВІДЕО

АВТОНОМНИЙ ПРИСТРІЙ
16-ГОЛЬЧАТІ НАКІНЕЧНИКИ
ПРОТОКОЛ КОРЕКЦІЇ РУБЦІВ
МАКСИМАЛЬНА СТЕРИЛЬНІСТЬ
ЕРГОНОМІЧНИЙ ДИЗАЙН
ДВА ДЖЕРЕЛА ЖИВЛЕННЯ 0,0 мм - 3,0 мм
ЦИФРОВИЙ ДИСПЛЕЙ
УНЕМОЖЛИВЛЮЄ ЗАЩЕПЛЕННЯ ШКІРИ
Підвищення клінічного ефекту за рухунок мобільності пристрою.
У пристроях для мікронідлінгу для вилучення голок зі шкіри зазвичай використовуються пружини в накінечниках картриджів. При процедурах на
більшій глибині або при більш товстому типі шкіри, голки часто застряють, що призводить до «заїдання» або «буксування» пристрою під час процедури.

Це обмежує швидкість пристрою і кількість проколів, які можуть робитися, що знижує ефект від процедури.

З іншого боку, в 4MD голчастий картридж не тільки забезпечений пружиною, але також з'єднується безпосередньо з привідним валом поршня при фіксації картриджа в пристрої. Цей технологічний тріумф подвійної дії забезпечує лікування без защеплення.
Поліпшення результатів терапії за рахунок інноваційного картирджа з 16 голками
Виконання 1920 проколів на секунду. Скорочення часу процедур. Охоплення більшої кількості процедурних областей і більший клінічний ефект.

Запатентована технологія голчастого картриджа 4MD пропонує розширену і
рельєфну обробну поверхню, яка забезпечує плавне і зручне маневрування. У поєднанні з використанням ресурсів DP Dermaceuticals під час процедури забезпечується чудове введення активних інгредієнтів.
Новий алгоритм геометричного позиціонування
Новий алгоритм геометричного позиціонування, що відповідає стандарту ISO, дозволяє розраховувати точне геометричне розташування кожної окремої голки.

Новий голчастий картридж для мезоін'екцій. Можливість використання з Dp Infuse або при ручному підключенні шприца з PRP або продукту для мезотерапії. Можливість введення лікувальних активних речовин з ще більшою точністю і професіоналізмом. Комбінація 4MD і DP.

Dermaceuticals пропонує індивідуальні рішення для пацієнтів. До 4MD також підключається новий накіненик голки TattOff (для видалення татуювань), в якому реалізована та ж технологія ACM, що і в новому картриджі з 16 голками, що гарантує запобігання відтоку рідини в пристрій, чудову доставку активатора Dp Tattoff для видалення татуювань ВСІХ КОЛЬОРІВ БЕЗ ЗАСТОСУВАННЯ ЛАЗЕРА.
Розширення протоколів за допомогою спеціальної функції лікування рубців
Є лідером в області успішного лікування рубців за допомогою цієї нової ексклюзивної функції. 4MD є єдиним пристроєм для мікронідлінга, які мають спеціальні налаштування і процедури для корекції глибоких атрофічних рубців; в тому числі хірургічні рубці, опікові контрактури, розтяжки і рубці після вугрів.

Тепер глибину введення голки можна збільшувати до 3,0 мм. Пристрій 4MD автоматично регулює частоту обертів двигуна, тиск і задану точність введення. Без защеплення. без розтягування шкіри.

З урахуванням можливості введення голки на найбільшу глибину, яка коли-небудь пропонувалася, ця інноваційна опція дозволяє легко огинати контури тіла і проходити крізь потовщені волокнисті тканини.
Можливість підключення по BLUETOOTH
Ще одне з перших в світі пристроїв, що не має аналогів на ринку. Це означає, що ваш пристрій ніколи не стане застарілим, і в міру появи нових технологій ваше програмне забезпечення буде оновлюватися.

Постійне оновлення калібрувальних таблиць 4MD, яке гарантуватиме точність глибини введення голки і поліпшення вбудованого ПО.

Вбудована можливість підключення по Bluetooth дозволяє легко підключатися з мобільного телефону на базі Android або iOS. Оновлення софту відбувається автоматично кожні 90 днів.
Підвищення комфорту за рахунок маніпулятора з ергономічним дизайном
Елегантний новий дизайн 4MD створює ергономічний розподіл ваги. Легкість розміщення в руці вимагає меншого натискання і стискання для досягнення
контакту голки зі шкірою.

Зручне положення знижує стомлюваність спеціаліста та дозволяє виконувати
кілька процедур поспіль. При меншому натисканні пацієнти відчувають більший комфорт і отримують максимальні результати від процедури.

Пристрій 4MD легкий і ергономічний.
Розширення можливостей за домогою роботи в двох режимах живлення
Вибір живлення від батареї або від електричної мережі не впливає на остаточні клінічні результати для пацієнта!

Пристрій 4MD забезпечено вдосконаленою іонно-літієвою батареєю (технологія Advanced Lithium Turbo- Cut). Ця інноваційна технологія тепер забезпечує таку ж ефективність як і робота від електромережі. Пристрій 4MD може забезпечити до 90 хвилин реального часу роботи при повній потужності всього з однією батареєю.

Одна батарея також забезпечує більше 8 годин роботи
у режимі очікування. На відміну від звичайних батарей, які поступово втрачають свій заряд, що призводить до нерівномірних результатів і защеплення шкіри, технологія Advanced Lithium Turbo-Cut забезпечує повну і стабільну потужність протягом усього терміну служби батареї.

Завдяки більшій кількості варіантів забезпечення маневреності, мобільності, зручності та потужності, фахівці тепер можуть вибирати краще джерело живлення. Пристрій 4MD також працює від стандартної електромережі та комплектується шнуром довжиною 3 метри для забезпечення додаткової зручності.
Підвищення технологічності за рахунок вбудованих картриджів з радіочастотною ідентифікацією
Представляючи собою ще одне перше в світі подібне досягнення, ця запатентована
інноваційна технологія радіочастотної ідентифікації гарантує точність заданої
глибини і точне, надійне введення голок без зачеплення.

Автоматичне калібрування голчастого картриджа пристроєм дозволяє враховувати всі відхилення, пов'язані з виробництвом або зносом. це гарантує надійність і стабільність процедур протягом усього терміну експлуатації вашого пристрою.

перевага: ЗВОРОТНІ КЛАПАНИ
Велика глибина введення, регульований всмоктуючий випускний клапан, процедури без зачеплення Спеціальні зворотні клапани зменшують наростання робочого тиску всередині голчастого картриджа пристрої 4MD. цей ефект запобігає скупченню рідини в порожнині голок.

Відчуття вакууму усуває ризик перехресного забруднення, забезпечуючи при цьому контакт зі шкірою без натискання під час процедури. Як точного регулятора глибини, вакуумні зворотні клапани забезпечують точність процедури - глибина, яка відображається на цифровому дисплеї, є істинним показником глибини введення голок в шкіру пацієнта.

Регульований всмоктуючий випускний клапан забезпечує комфортне створення до 1 920 мікропрокол в секунду без зачеплення або опору. Гострота і цілісність голок ніколи чи не порушуються навіть на великих оброблюваних площах.
РЕЗУЛЬТАТИ
НАВЧАННЯ ТА ГАРАНТІЯ

Після придбання апарату DERMAPEN 4 ми проводимо комплексне навчання Ваших фахівців (це входить у вартість апарату!)

ГАРАНТІЯ 7 РОКІВ
DERMAPEN 4
Якщо в даний час ви не використовуєте пристрій для мікронідлінга (мікрогольчата терапія), це дійсно один з найбільш ефективних інструментів, яким може володіти клініка, по одній з найдоступніших цін.

Кожна клініка повинна надавати цю послугу в рамках своїх лікувальних курсів!

Навіть клініки лазерної терапії можуть використовувати недорогу процедуру мікронідлінга для створення дворівневої структури цін на омолодження.

Це дозволить клініці не втрачати цінних клієнтів, які не можуть дозволити собі більш дорогі лазерні процедури. Крім того, існує безліч захворювань, які або дуже важко, або просто неможливо вилікувати іншими методами без використання пристрою для мікронідлінга.

Однак ми виявили, що більшість клінік
не усвідомлюють його справжній потенціал. Фактично, мікронідлінг успішно застосовується для лікування більш ніж 60 різних шкірних захворювань, що робить його, напевно, самим універсальним пристроєм для лікування шкірних захворювань
на ринку.
ПАРТНЕРИ
Контакти
Телефон:
КИЇВ: +380671105515

Адреса:
вул. Панаса Мирного 17

E-mail: Info@digitalbeauty.com.ua
Залишіть ваші дані і ми зв'яженмось з вами!
Дані не будуть передані 3-м обличчям
Ваше імя
Номер телефона
E-mail (необовзково)
Зручний спосіб звязку
Залишіть ваші дані і ми зв'яжемось з вами!
Дані не будуть передані 3-м обличчям
Ваше імя
Номер телефона
E-mail (необовязково)
Зручний спосіб звязку
Made on
Tilda