fbpx

CARBOCELL CO2

Category:

Опис

CARBOCELL для Вас
Ми гарантуємо вам детальну та компетентну підтримку для використання цієї системи, так як ми є надійним виробником даного апарату.

НАЙКРАЩЕ ДЛЯ ВАС
Суха ванна CARBOCELL CO2 була розроблена та виготовлена за новітніми технологіями. Наша мета полягала в тому, щоб виготовити міцний і нескладний пристрій, простий у використанні та такий, що потребує мінімального обслуговування. Він оптимально орієнтований на цілі терапії та надає пацієнтам просте та приємне лікування.

Розслаблюючий

Зручне положення у спеціальному лікувальному мішку та приємна температура призводять до помітного розслаблення тіла.

Ефективний

Після видалення повітря з лікувального мішка шкіра омивається майже 100% CO2. Це робить ефект набагато дієвішим, ніж традиційні вуглекислі ванни.

Інноваційний

Надійна німецька технологія гарантує систему пристроїв, орієнтовану на майбутнє. Блок управління не вимагає обслуговування і розрахований на тривалий термін служби. Завдяки високоякісним окремим компонентам і з’єднувальним елементам використання є дуже простим. Сучасний дизайн гармонійно вписується в будь-яке середовище.

CARBOCELL CO2 – Терапія сухими ваннами

Суха ванна CARBOCELL CO2 допоможе досягти наступних покращень по здоров’ю чи зменшення симптомів:
• Поліпшення та збереження загального стану здоров’я, енергетичних резервів, зменшення болю. Приріст сил, радості життя та гарне самопочуття.
• Покращення кровообігу, оптимізація обміну речовин, зниження артеріального тиску, зміцнення нервової системи, регенерація шкіри.
 Прискорена регенерація клітин, загоєння ран, покращення сполучної тканини, детоксикація, нейтралізація та зменшення болю.

Вуглекислий газ – мультигаз на все життя

Знання про позитивний вплив і цілющі результати газу CO2 налічують понад 2000 років. Ними користувалися найрізноманітніші лікарі та медичні установи в античні часи та в Середньовіччя. Також сьогодні у багатьох спа-центрах клієнтам пропонують вуглекислі ванни. Легка доступність газу CO2 у портативних пляшках дозволила розробити компактний і простий у використанні пристрій, який разом з лікувальним мішком представляє собою сучасну терапевтичну систему. Значного покращення стану здоров’я можна досягти завдяки індивідуально підібраній оптимальній програмі терапії.
 

CARBOCELL CO2 – Застосування

Процедура абсолютно безболісна і безпечна, займає 20-30 хвилин. Ви забираєтеся в купальному костюмі в лікувальний мішок, який герметично фіксується під пахвами. Після фіксування лікувального мішка наявне повітря всередині кришки відсмоктується, і в нього надходить газ CO2. Найбільші успіхи застосування досягаються при:
• артеріосклерозі, загальних запальних процесах, вегетативних розладах нервової системи, венозній недостатності, венозному застої, порушенні мікроциркуляції, порушенні загоєння ран, варикозному розширенні вен, м’язових травмах, переломах, забоях та інших ревматичних захворюваннях, постковідному синдромі, поствакцинальному синдромі, синдромі хронічної втоми. Особливо ефективна в поєднанні з IГГT-терапією.

Офіційний представник в Україні:

Компанія Digital Beauty
Адреса: вул. Іоанна Павла ІІ, 6/1,
офіс 81, 01042, Київ
e-mail: info@digitalbeauty.com.ua
Тел: +38 (097) 0064974