fbpx

ATone- IPL , aпарат для фото омолодження Виробник Корея

Category:

Опис

Що таке A-TONE?
A-Tone — це система тонування IPL та PIP преміум-класу, яка забезпечує високоефективне та безпечне лікування за допомогою джерела живлення низької напруги, завдяки чому світло хвилі вибірково проникає в глибокі шари шкіри. Завдяки інноваційному дизайну лампи, A-Tone оптимізовано для обробки світлих пігментів у глибокій шкірі, ефективне для тонування та видалення без побічних ефектів.
Технології IPL (інтенсивне імпульсне світло) і PIP (імпульс в імпульсі) включені разом з A-Tone, щоб уникнути типових обмежень існуючих апаратів IPL. Система PIP забезпечує високу пікову потужність за відносно короткий час випромінювання, а неінвазивний метод лікування дозволяє мінімально болісно та ефективно лікувати пігментацію шкіри, веснянки, вугри, вени, видалення волосся тощо.

Переваги A-TONE?

  • Плями, веснянки, легка пігментація
  • Безпечне лікування без побічних ефектів
  • Вплив як на видалення грубого, так і легкого волосся
  • Покращує гнійні прищі
  • Лікування судин
  • Покращує тонус шкіри, звужує пори
  • Підтяжка шкіри

Особливості та переваги

Технологія PIP
Оскільки він вивільняє кілька коротких хвиль (10 імпульсів PIP за 1 мс) протягом короткого часу за допомогою системи PIP (Pulse In Pulse System), теплопередача, яку світлова енергія, поглинена меланіном, до клітин шкіри значно зменшується, а температура меланіну стає високою. і руйнуються, але ближні клітини захищені від теплового пошкодження. Таким чином, можна лікувати мелазму без побічних ефектів.

 

 

Оптимізований дизайн лампи та спектральний розподіл
Спектральний розподіл A-Tone більш ефективний для цільової тканини, оскільки ефективні довжини хвилі (400 нм ~ 800 нм) концентруються, а небажані довжини хвилі (понад 800 нм) фільтруються. Цей оптимальний спектральний розподіл покращує клінічний ефект і мінімізує побічні ефекти.

 

 

Ідеальний квадратний пульс
A-Tone гарантує максимальний клінічний результат з ідеальним прямокутним пульсом – під час кожного імпульсу підтримується однаковий рівень енергії, який знижується до «0» в кінці імпульсу. Це мінімізує ризик побічних ефектів, запобігаючи нерівномірній енергії та неочікуваним ефектам під час пульсу.

 

 

Стабільний флюенс
На відміну від існуючих IPL, які мають змінну плотність, A-Tone демонструє однакову плотність під час повторюваних знімків. Стабільна плотність при високошвидкісних повторюваних ударах може забезпечити послідовне та безпечне лікування.

 

 

Легко знімні фільтри (система подвійних фільтрів) і спеціальні наконечники
A-Tone оснащений різними видами відсічних фільтрів. Широкий кристалічний розмір плями (13 мм x 40 мм) забезпечує швидке лікування, а спеціальний наконечник забезпечує точне лікування невеликих уражень.

 

 

 

Потужна контактна система охолодження
Система охолодження, що контактує зі шкірою, контролює температуру від -5°C до 20°C. Потужна та швидка система охолодження мінімізує пошкодження шкіри теплом під час лікування.

 

 

 

Потужна контактна система охолодження
Система охолодження, що контактує зі шкірою, контролює температуру від -5°C до 20°C. Потужна та швидка система охолодження мінімізує пошкодження шкіри теплом під час лікування.

 

Before & After

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “ATone- IPL , aпарат для фото омолодження Виробник Корея”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *