fbpx

Віброакустичне ліжко Serenity від ISO Benessere (Італія)

Category:

Опис

Акустична вібрація, створювана віброакустичним ліжком Serenity, сприяє кровообігу, покращуючи його ефективність і стимулюючи дренаж рідини та токсинів. Цей сприятливий вплив на кровообіг сприяє відчуттю глибокому розслабленню під час користування шезлонгом.

Елегантний дизайн лежака виготовленого з високоякісних матеріалів. Він ідеально впишеться в будь-який дизайн. Оснащений системою підігріву та електронним керуванням, шезлонг Serenity забезпечує оптимальний комфорт під час використання.

Відмінною рисою ліжка Serenity є спеціальний матрац зі штучної шкіри, який включає в себе акустичні динаміки для відтворення настроюваних тонів і частот на певних ділянках тіла. Це створює неперевершений сенсорний досвід, що включає як тіло, так і розум.

Serenity також має вбудований ароматичний дифузор, який дозволяє увімкнути додатковий рівень сенсорної стимуляції під час процедури.

Також доступна функція електричного підйому, яка дозволяє працювати на індивідуальній висоті, забезпечуючи оптимальну ергономіку для професіонала та більший комфорт для клієнта.

Ліжко Serenity включає в себе фундаментальні принципи, пропонуючи синергетичну комбінацію музичної стимуляції, ароматерапії, настроюваних колірних циклів і акустичних вібрацій. Ця гармонійна інтеграція різних технік сприяє відчуттю глибокої релаксації та гармонії.

Serenity об’єднує спеціальну систему «атмосферного» освітлення з настроюваними циклами кольорів, які можна синхронізувати з іншим обладнанням Iso Benessere в салоні. Це допомагає створити розслаблюючу та гармонійну атмосферу під час процедури.

Технічні характеристики:

  • Довжина: 1970 мм
  • Ширина: 750 мм
  • Електрика: 230 В +/- 10%; 50/60 Гц / 600 Вт
  • Вага: приблизно 150 кг